Hannah z Karpentné

13.8.2015
Debie z Karpentné x C.I.B, C.I.E.MultiCH Nenuoramos Lord Wizard
ČLP/GR/17727
Šampion krásy Polska
čekatelka titulů Šampion krásy Slovenska, Šampion České republiky
2x Res. CACIB, CAC,2x CAC SK, 3x CWC,5x res.CAC
DKK: 1/1, DLK: 0/0
prcd-PRA: clear by parentage
PRA1, PRA2: clear by parentage
ICT-A: carrier
skus nůžkový, chrup úplný

Rodokmen

Hannah z Karpentné

Hannah z KarpentnéHannah z KarpentnéHannah z Karpentné

Naše Hanička - to je naše největší princezna - mazlivá, plná dobroty, velmi hodná a komunikativní. Má něžné srdce a je velmi poslušná a citlivá.Má specifický hlasový projev, kterým upozorňuje, že něco potřebuje nebo jí něco schází - je to něco mezi štěknutím a vytím a umí to z naší psí rodinky jen ona.. Po svých rodičích Lordíkovi a Debie zdědila vynikající anatomii - má krásný dlouhý krk, vybornou hřbetní linii a dokonalé přední i zadní úhlení, což dokazují její četná vítězství ve výstavních kruzích.

Hanička je fantastická maminka - o svá miminka se stará s obrovskou něhou a pečlivostí a skvěle je vychovává. Má s nimi obrovskou trpělivost  první dny se od nich nehne ani na krok. Je úžasné, jak mi Hanka věří, její porody mají vždycky stejný průběh - Hanička vytlačí miminko, dlouze se na mne významně zadívá a tím její role končí - já miminko vybalím z obalů, vykoupu, vyfénuju, ošteřím pupečník, zvážím, označím a Haničcce předávám vymydlené vysušené mimnko, které ona okamžitě začne kojit a pečlivě se o na stará....ale na vykonání špinavé práce jsem já - chovatel....

17.7.2020 Hanička vybojovala 2. místo na MVP v Nitře

Naše Hanička se po mateřské přestávce vrátila na výstavní mola a tentokrát  vybojovala nádherné druhé místo a titul res. CAC a udělala tím další krok k získání titulu Šampion Slovenska.

18.-19.8.2018 Hanička udělala další krok k získání titulu Šampion Slovenska

Nádherný horký víkendjsme strávili na Mezinárodní výstavě v Bratislavě..a Hanička i přes to, že úplně vylínala a má letní srst( to znamená skoro žádnou), tak po oba dva dny vybojovala druhé místo a titul res. CAC a udělala tím další krok k získání titulu Šampion Slovenska.

21.8.2017 Hanička o víkendu vybojovala dvě vítězství na MVP v Bratislavě

Hanička měla úžasný víkend a po oba dva dny vybojovala na Mezinárodní výstavě v Bratislavě první místo a titul CAC.

 

18.6.2017 Hanička a její vítězství v Krakowě

Hanička prodlužuje svoji vítěznou šňůru....Vybojovala v polském Krakově vítězství v mezitříde a titul CWC a v závěrečném finále titul res. CACIB a stala se druhou nejlepší fenou plemene zlatý retriever.

21.5.2017 Hanička a její fantastický víkend

Naše Haniča má za sebou fantastický víkend . V sobotu bojovala na Mezinárodní výstavě v Litoměřicích a v neděli na Mezinárodní výstavě v polském Rzesowě.A její výsledky jsou naprosto fantastické a udělala nám obrovskou radost..

Hannah z Karpentné - Intermediate class:

CACIB Litoměřice - Excellent I., CAC, res. CACIB

CACIB Rzesow - Excellent IV.

 

17.1.2016 DUO CACIB Nitra

Nejmladší princezna naší smečky Hanička měla dnes svoji premiéru na výstavních molech....A udělala nám velikou radost, ukázala, jak skvělou a nebojácnou má povahu, s přehledem zvládla tisíce lidí, psů, rušnou atmosféru výstaviště a pěkně se předvedla v kategorii štěňátek....a získala svoji první medaili a ocenění Very promissing I. (Velmi nadějná 1.) a od pana rozhodčího dostala krásný posudek:

p. Miroslav Stanovský (SK)
5ti měsíční štěňátko, částečně přezubené, dobrá povaha, dobře se vyvíjející fena bez výrazných chyb v kostře a s dobrým předpokladem dalšího úspěšného vývoje a růstu.

Máme velikou radost z naší malé holčičky a doufáme, že nám poroste do krásy a že bude i nadále rozvíjet skvělé vlastnosti svých předků - prababičky Jessicy, babičky April, maminky Debie a tatínka Lorda...

Hannah z KarpentnéHannah z Karpentné

5.1.2016

Naše Haňa roste jako z vody a neustále se učí od ostatních členů naší smečky jen to nejlepší - jak vyrobit díru v plotě, jak rozkousat věci o kterých si my lidé myslíme, že jsou nerozkousatelné, jak se během co nejkratší doby co nejvíce zašpinit....musíme uznat, že je to holka velmi učenlivá a připravená ke každé špatnosti....ale když na nás upře ten svůj nevinný andělský pohled, tak je jí rázem vše odpuštěno...

Hannah z KarpentnéHannah z Karpentné

25.10.2015 Zahradnice Hanka

Z naši Hanky roste vášnivá zahradnice - upravuje keříky dle své představy, provzdušňuje trávník, pravidelně vyhrabává krtky, je velmi pečlivá a máme z ní pravdu velikou radost.....

Hannah z KarpentnéHannah z Karpentné

Naše Hanička už má 6 týdnů

Hannah z KarpentnéHannah z KarpentnéHannah z Karpentné