Novinky

Vrh V z Karpentné a jeho zážitky

15.4.2021

Jenifer a Kalíškovi se 17.3.2021  narodilo 8 miminek, bohužel poslední chlapeček nezvládl svůj příchod na svět a museli jsme se s ním rozloučit a o jednu holčičku jsme přišli v kritickém období po porodu.  A  tak nám dělají radost čtyři roztomilí klučíci a dvě rozkošné holčičky. Všechny informace o vrhu V najdete ZDE

 

Představujeme Vám vrh U z Karpentné

11.4.2021

Haničce a Directovi se 17.3.2021 narodilo pět nádherných miminek - 3 krásné princezny a 2 udatní princové.

Bohužel ne vždycky mají všechny příběhy šťastné konce a o dvě holčičky jsme během prvních kritických dnů i přes veškerou naši snahu  přišli..Přečtěte si jejich příběh ZDE a seznamte se s Rikinkou, Bertíkem a NIkem.

 

 

Máme nová miminka!!!!!

10.4.2021

Poslední čtyři týdny byly u nás na Karpentné velmi náročné. A to je důvod, proč jsem neměla sílu udělat aktualizaci našich stránek. Život chovatele není vždycky zalitý sluncem a chvíle bezmezné radost a štěstí se střídají s pocity marnosti a zoufalství. A musím přiznat, že ani za těch 22 let, kdy se věnuji chovu našich čtyřnohých zlatíček, jsem si nezvykla na to, že zkrátka některá štěňátka se narodí a i přes veškerou snahu a péči nepřežijí první dva týdny svého života. Příroda je silnější než veškerá snaha a přání chovatelova. Ale kritické období už máme za sebou a i když jsme o čtyři štěňátka přišli, tak všechna ostatní jsou v pořádku a krásně rostou a dělají nám všem obrovskou radost. Postupně Vám je budeme představovat.

Tímto bych se velmi chtěla omluvit všem těm, kterým jsem neodpověděla na maily,, zprávy či smsky, ale nebylo to v mých silách. Veškerý čas jsem věnovala tomu, aby děvčata v klidu a ve zdraví porodily a aby všechna miminka prospívala a přibírala a byla zdravá. Dny i noci jsem trávila péčí o maminky a novorozená miminka. Můj spánkový deficit je obrovsky, ale odměnou jsou mi zdravé a spokojené maminky a roztomilá a zdravá miminečka.

Postupně jsem přivítali na svět tři vrhy štěňátek.  Velmi náročný den byl 17. březen , kdy se během 24 hodin narodil vrh U a V. Hanička i Jenifer si pro svůj porod vybraly stejný den, naštěstí, ale měly dost rozumu, že nerodily obě najednou, ale ve chvíli, kdy Hanička svůj porod ukončila, tak Jenifer svůj porod zahájila.  Ale i tak to byly opravdu velmi náročné dny.  Můj obrovský dík patří naší paní doktorce MVDr. Pavlíně Gajdošové, která pro nás dělá první poslední a vždycky je na blízku, když ji potřebujeme. Moc si toho vážíme a jsem jí moc vděční za její pomoc a péči. 

Hanička i Jenfer  své porody zvládly naprosto s přehledem a v klidu, obě rodily bez problémů a bez komplikací a jsou to vzorné a šťastné maminky..

V průběhu dalších dnů Vám všechna naše nová miminka postupně představíme.

 

Jenifer a Kalif - rodiče vrhu V

26.2.2021

Seznamte se s rodiči našeho očekávaného vrhu V. Miminka by se měla narodit kolem 20.3.2021.

Informace o mamince Jenifer najdete ZDE

Zážitky a historky ze života tatínka Kalfa nejdete ZDE

Představujeme Vám náš plánovaný vrh V

24.2.2021

Informace o rezervaci štěňátek

24.2.2021

V sekci Štěňátka z naší chovatelské stanice odkaz AKTUALITY najdete ZDE všechny informace týkající se rezervace štěňátek z naší chovatelské stanice, uveřejnili jsme informace o genetických testech, které provádíme u rodičů  našich štěňátek a informace o způsobu odchovu našich miminek.

VRH U je na cestě

23.2.2022

Pokud všechno dobře dopadne ( a my doufáme, že ano) tak první jarní dny u nás přivítá pískání a vrtění miminek Haničky a našeho zlatého plyšáčka Directa.

Informace o  nastávající mamince Haničce najdete ZDE

Informace o našem zlatém plyšáčkovi najdete ZDE

Informace o rezervaci štěňátek najdete ZDE

 

Naše úspěchy v roce 2020

21.2.2021

Doplnili jsme výsledky a výstavní úspěchy v loňském roce. Pokud vás zajímá, jak žijeme u nás na Karpentné a jaké jsou naše zážitky navštivte sekci HISTORKY , tam se dozvíte, co se u nás děje a co je nového v životě naší psí rodinky...

Hanička bude maminkou!!!

20.2.2021

Přidali jsme informace a fotky naší Haničky, která je budoucí maminkou očekávaného vrnu U. podívejte se ZDE

Těšíme se na nová štěňátka

5.2.2021

Naše děvčata konečně dostala rozum a  v lednu se po 14 měsících začala hárat... A jsme moc šťastní, že se naše snažení podařilo a včerejší ultrazvukové vyšetření potvrdilo březost Haničky a Jenifer....Pokud vše dobře dopadne, tak štěňátka by se měla narodit kolem 20. března...

Pokud kliknete na následující odkaz, tak se můžete podívat, jak probíhá březost u našich děvčat...

Pregnancy Kalendar (rr.sk)

Klubová výstava KCHLS Humpolec 2020

19.1.2020

Na Karpentné jsme zavalení sněhem, zdárně jsme zvládli dvacetistupňové mrazy a tak  u hořícího krbu vzpomínáme, jak nám bylo krásně a teplo v létě. A konečně mám chvíli času věnovat se doplnění našich příběhů a zážitků - podívejte se, jaký obrovský úspěch se nám podařil na Klubové výstavě KCHLS v Humpolci - ZDE  Náš Lordík vybojoval titul BOB a Ivuschka titul BOS a stali se tak nejlepšími zástupci plemene zlatý retriever Klubové výstavy KCHLS. A ani ostatní členové našeho výstavního týmu - Sára, Princess a Kalíšek se nemusí za své výsledky stydět.

 

Jenifer z Karpentné

7.1.2021

Aktualizovali jsme informace o naší zlaté princezně Jenifer  ZDE

 

PF 2021

1.1.2021

Přejeme všem našim kamarádům a přátelům všechno jen to nejlepší do Nového roku 2021, hlavně všem hodně zdraví a štěstí!!!!!

I nejmladší členka naší psí rodinky Terry z Karpentné přeje všem krásné a pohodové dny

 

Naše milovaná Aprilka slaví 12 narozeniny

29.12.2020

Podívejte se, jak to naší úžasné dámě sluší ve 12. letech  ZDE

 

Náš Lordíček slaví dnes své 8. narozeniny

14.12.2020

Náš milovaný Lordíček dnes slaví 8.narozeniny...Doplnili jsme nový letáček o úspěších našeho zlatého chlapce a povídání o obrovském úspěchu Lordíka na prestižní Klubové výstavě v Humpolci.....ZDE

 

Kalíšek dnes slaví své 3. narozeniny

1.12.2020

Čas letí jako voda a náš Kalíšek dnes slaví své třetí narozeniny. Napadl sníh, který má Kalíšek moc rád a užíval si hrátky s novým plyšákem.

Podívejte se, jak si to Kalíšek vychutnával  ZDE

Naše partička z vrhu T a její den plný zážitků

5.11.2020

Zajímá Vás, jak našich sedm statečných strávilo dnešní den? Jejich zážitky najdete ZDE

 

Ranní piknik našich miminek z vrhu T

3.11.2020

Vážení návštěvníci našich stránek, jsme moc rádi za Vaši přízeň a za to, že Vás zajímá život naší psí rodinky.

Současná doba není pro nikoho lehká a tak jsem se rozhodla, že se budu snažit ukázat Vám co nejvíce ze života u nás na Karpentné. Třeba Vás naše příběhy a fotečky potěší a vykouzlí někomu úsměv na tváři.Přejeme všem hodně zdraví a dobrou náladu.

Fotoreportáž z ranního pikniku našich štěňátek najdete ZDE

 

Informace o plánovaných vrzích

2.11.2020

Informace o plánovaných vrzích  najdete  ZDE 

 

Naše štěňátka z vrhu T mají nové portréty

2.11.2020 

Přidali jsme nová dobrodužství a fotky naší partičky z vrhu T....

 

Kalif je Šampionem krásy Slovenska

30.10.2020

Podívejte se na nové informace o našem Kalíškovi.... Kalíšek je tatínkem našich štěňátek z  vrhu T, která mají 5,5 týdne..

 

 

Naše vystoupení v České televizi v pořadu Dobré ráno s ČT2

                                                                                                    

Kalif, Direct, Sára, Ivuschka a Princess vstoupili do světa televizních reflektorů....V dubnu nás oslovila produkce České televize s prosbou, že chystají v pořadu Dobré ráno s ČT2 představení plemene Zlatý retirever a že by byli rádi, kdybychom přijeli toto plemeno představit...A  tak u nás probíhaly velké přípravy ( koupání, stříhání, vybírání fotek) no a 6.5. ve čtyři hodiny ráno jsme vyrazili do televize...K mému překvapení se naši psí kamarádi chovali jako zkušené televizní hvězdy a stali se velkými oblíbenci televizního štábu a přímý přenos zvládli na jedničku....Pokud chcete vidět, jak to všechno naše psí partička zvládla, klikněte na níže uvedené odkazy.....

vstup č.1
https://www.ceskatelevize.cz/…/765945-beseda-chovame-zlate-…

vstup č.2
https://www.ceskatelevize.cz/…/765952-beseda-chovame-zlate-…

vstup č.3
https://www.ceskatelevize.cz/…/765959-beseda-chovame-zlate-…

vstup č.4
https://www.ceskatelevize.cz/…/765966-beseda-chovame-zlate-…

 

Vrh T       Na Karpentné máme nová miminka!!!!

dne 24.9.2020

S velkou radostí Vám představujeme miminka z vrhu T...24.9.2020 v noci jsme na svět přivítali 4 krásné holčičky a 3 udatné prince....mamince i miminkům se daří dobře a my máme obrovskou radost....Všechna štěňátka z tohoto vrhu už mají své rodiny, které se na ně moc těší.....

 

 

Nová verze internetových stránek z Karpentné 

dne 5.5.2020

Vážení návštěvníci našich stránek, dnes jsme spustili novou verzi našich internetových stránek. Doufám, že se Vám stránky budou líbit a že nám i nadále zachováte Vaši přízeň. Mojí snahou je, aby jste zde našli informace a zajímavosti o naší psí rodince a o životě u nás na Karpentné. Můj velký dík za tyto nové stránky patří třem lidem - prvním je můj syn Michal, který dostal úžasný nápad a nové stránky mi dal jako Vánoční dárek, největší kus práce odvedl pan Radek Jurný, který je webmastrem našich nových stránek a jemu děkuji za skvělou spolupráci, vynikající nápady a úžasnou trpělivost, kterou projevuje při mých mnohdy neuvěřitelných dotazech a v neposlední řadě patří mé velké poděkování slečně Šárce Daltonové z firmy Moonbarks, která je  dvorní autorkou grafiky naši chovatelské stanice z Karpentné.

Doufám, že Vás pobavíme a že s námi strávíte příjemné chvíle....

Štěňátka z vrhu S odcestovala ke svým novým rodinám!!

dne 15.4.2020

Všechna štěňátka z vrhu S se rozjela do svých nových domovů a podle prvních zpráv všichni zvládli první dny v nových rodinkách skvěle a dělají velkou radost svým novým páníčkům. Přejeme všem našim miminkům i jejich rodinám krásný dlouhý společný život plný radostí a dobrodružství....A moc se těšíme, až k nám přijedete na návštěvu....

První Apríl na sněhu

dne 1.4.2020

Letošní 1. apríl nás opravdu překvapil....napadlo spousta sněhu a naše psí smečka si to neskutečně užívala a řádila....Fotky ze sněhového řádění najdete v sekci Historky....

Co je nového u naší partičky z vrhu S?

dne 4.3.2020

Zajímá Vás, jak naše partička  z vrhu S zvládla svůj první výlet za hranice všedních dnů? Podívejte se do sekce Štěňata z naší chovatelské stanice , vrh S...

 

Kimi z Karpentné se stává čekatelem titulu Champion Austria

dne 29.2.2020

Máme velikánskou radost, Kimi z Karpentné se svojí milovanou majitelkou Marťou vybojovali vítězství a titul CACA ve třídě pracovní na Mezinárodní výstavě v Grazu . Kimi se tak kromě čekatele titulu Champion Poland stává i čekatelem titulu Champion Austria. Moc gratuluji této fantasticky sehrané dvojici k dalšímu úspěchu a majitelce moc děkuji za to, že Kimečkovi připravila skvělý život a za to, že se mu tak obrovsky věnuje....

Miminka z vrhu S slaví 3 týdny

dne 12.2.2020

Naše miminka z vrhu S mají 3 týdny. Máme volnou jednu krásnou princeznu a jednoho udatného prince a hledáme pro ně milující páníčky, kteří je zahrnou láskou a radostí... Pokud máte zájem o naše štěňátko, kontaktujte nás ... Informace o vrhu S najdete ZDE.

Vrh S slaví 2 týdny

dne 5.2.2020

Naše miminka z vrhu S mají dnes 2 týdny a rostou jako z vody. Jejich fotečky najdete ZDE.

DUOCACIB Brno

dne 2.2.2020

Užili jsme si parádní den na výstavě DUOCACIB Brno - přivezli jsme tři zlaté medaile....podrobnosti najdete: ZDE.

Máme štěňátka !!!

dne 22.01.2020

Naše Hanička a Kalíšek mají štěňátka!!!!! Přijímáme rezervace na štěňátka....

Aktualizace webových stránek

dne 22.01.2020

Dnes jsme na naše stránky přidali nového chovného psa - Kalif Iz Doliny Solnca a nové historky.

Vrh S je na cestě

dne 21.01.2020

Vážení návštěvníci našich webových stránek,

děkujeme Vám mnohokrát za Váš zájem o naši chovatelskou stanici a omlouváme se za to, že zde nemůžete najít nejnovější informace o dění u nás na Karpentné. V současné chvíli usilovně pracujeme na rekonstrukci a nové verzi našeho webu a doufáme, že v brzké době náš web bude opět plně funkční a najdete na něm všechny informace o naší chovatelské stanici.

Pro zájemce o naše štěňátka máme dobrou zprávu - během několika dnů očekáváme štěňátka Haničky a Kalíška.

Přijímáme rezervace na štěňátka z tohoto vrhu.

Všechny nejnovější informace o nás najdete na FB profilu: https://www.facebook.com/ivana.kucerova.1238

Děkujeme všem za pochopení a trpělivost

Seznamte se s vrhem R!

dne 18.07.2019

Dnes Vám s radostí představujeme vrh R. Přijímáme rezervace na štěňátka.

Poslední volné štěňátko vrhu P

dne 18.07.2019

Hledáme novou milující rodinku pro velmi nadějného malého prince z vrhu P. Pokud máte o štěňátko zájem, neváhejte a kontaktujte nás.

Vrh P již běhá vesele po zahradě

dne 17.06.2019

Dnes pro Vás máme nálož nových fotek našich miláčků z vrhu P. Většina štěňátek je již rezervovaná, neváhejte a kontaktujte nás, než bude pozdě!

Jarní historky roku 2019

dne 17.06.2019

Přinášíme Vám jarní historky z výstav v Kelči, Jelesnii a Brně.

Jenifer z Karpentné

dne 05.06.2019

Přidali jsme na stránky maminku našeho nového vrhu P - Jenifer z Karpentné.
Také jsme dnes přidali dvě nové historky - poslední hon sezóny a výstavu v Č. Budějovicích.

Nové fotky štěňátek

dne 03.06.2019

Dnes jsme pro Vás přidali nové fotky vrhu O a vrhu P.
Přijímáme rezervace na štěňátka vrhu P, kontaktujte nás, než bude pozdě.

Nová štěňátka z vrhu P

dne 19.05.2019

Dnes se nám narodila štěňátka vrhu P. Vše o nich a jejich tatínkovi se dozvíte na stránce vrhu P.

Naše budoucí naděje - Vrh P

dne 02.05.2019

Naše cesta do Maďarska byla úspěšná, brzy Vám představíme štěňátka z vrh P.

Vrh O je již na světě!!

dne 25.04.2019

S radostí Vám představujeme nový vrh O.
Rezervujte si štěňátka, dokud jsou ještě volná. Jak se s námi spojit zjistíte na stránce Kontakt.

Vrh O je na cestě

dne 25.03.2019

Máme skvělou novinku... Naše Hanička je březí a narození štěňátek očekáváme po Velikonocích...
Přijímáme rezervace na štěňátka. Pokud máte zájem o naše štěňátko, kontaktujte nás prosím.

Záchranář z Karpentné

dne 25.02.2019

Naši pejsci se díky svým majitelům věnují rozličným činnostem a z našeho krásného Jordana roste vodní záchranář.

Jordan z Karpentné - vodní záchranář
(CH SK, PL Ellie z Karpentné x JCH CZ, PL, MultiCH Direct Hit Iz Doliny Solnca)

Jordan se svojí milovanou paničkou Petrou se intenzívně věnují výcviku vodního záchranářského psa... Jordan je neskutečně chytrý a šikovný a práce ve vodě ho moc baví... Takhle krásně mu to šlo v létě Chorvatsku v Jaderském moři... Peti, moc a moc děkuji za všechno, co pro Jordana děláš.Jsem na Vás moc a moc hrdá!!!!!
Jsem moc vděčná rodině Pencových za jejich obětavost a péči, kterou našemu zlatíčku věnují...

Miláčci z vrhu N

dne 18.02.2019

Přidali jsme pro Vás spoustu nových fotek vrhu N.

Ahoj Merline!

dne 10.02.2019

Dnes nás opustil náš malý kouzelník Merlin z vrhu M. Ať se mu daří!

Úspěchy v Brně

dne 02.02.2019

Na DUO CACIBu v Brně jsme si to letos opravud užili, podívejte se na naše historky.

Lovecké výcviky

dne 01.02.2019

Na Karpentné pořádáme pravidelně výcvik našich psích kamarádů, naučíme Vás, jak pracovat se svým pejskem, základní poslušnost, věnujeme se přípravě na výstavy, loveckému výcviku i výcviku štěňátek, fotky si můžete prohlédnout v sekci historky.
Pokud máte zájem zúčastnit se našich výcvikových hodin, kontaktujte nás.

Poslední tři volná štěňátka!

dne 27.01.2019

Poslední tři volná štěňátka - 2 kluci a jedna holčička - čekají na své nové rodiny. Pro více informací se podívejte na vrh N a v případě zájmu nás kontaktujte.

Další várka historek ze života našich mazlíčků

dne 27.01.2019

Dnes Vám přinášíme další historky, podívejte se, jak jsme dopadli na výstavách v Kelči, Lublinu, Brně a jak si naši miláčci užívají zimu na Karpentné

Doplnění loňských historek

dne 23.01.2019

Doplnili jsme pro Vás historky z výstav v Rybniku, Gliwici a OVVR

Nové fotky našich malých mazlíčků

dne 23.01.2019

Štěňátka nám rostou jako z vody, podívejte se, jak se daří vrh M a vrh N.

Informace pro zájemce o štěňátka

dne 23.01.2019

Dnes jsme pro Vás připravili základní informace pro zájemce o štěňátka a také jsme pro Vás připravili stručný přehled významu genetických testů u štěňátek.

Máme nová štěňátka

dne 16.01.2019

Máme štěňátka!!!! Podívejte se na vrh M a na vrh N. Přijmáme rezervace na štěňátka. Pro naše miminka hledáme milující rodinky, které touží po milujícím společníkovi. Pokud máte zájem o naše štěňátka, kontaktujte nás.
Nejaktuálnější informace najdete na našem FB profilu.

Léto plné úspěchů

dne 24.08.2018

Toto léto se nám na výstavách velmi dařilo, podívejte se, jak jsme zaváleli v "Rakousku-Uhersku" a v Bratislavě

Vzácná návštěva

dne 24.08.2018

Ionathan z Karpentné 18 monts
(Jch Pl, CZ, Multich Direct Hit Iz Doliny Solnca x Debie z Karpentné)
Na návštěvu k nám přijel bráška naší Ivuschky - Ionathan - Barny. Mám z něj velikou radost, vyrostl z něj krásný pes s úžasnou povahou, který je obklopen milující rodinou...Návštěvu u nás si patřičně užil (jen to stříhání ho moc nebavilo) a s naší goldenní partičkou řádili na zahradě...

Seznamte se s Ivuschkou

dne 24.08.2018

Dnes Vám s hrdosti představujeme nejmladší fenku naší smečky - Ivuschku z Karpentné.
Doplnili jsme také tituly ke všem našim miláčkům.

Nová štěňátka!!!

dne 15.04.2018

Na Karpentné máme opět veselo a živo, ve vrhu L máme 7 nádherných štěnátek - 3 sladké princezny a 4 udatné prince... Pokud máte zájem o pejska z tohoto vrhu, kontaktujte nás.

Vrh L je na cestě

dne 06.04.2018

Budeme mít štěňátka!!! V dubnu na Karpentné očekáváme nová štěňátka... Rodiči očekávaného vrhu L jsou Direct a Hanička. Pokud máte zájem o štěňátko z tohoto spojení, tak nás prosím kontaktujte ZDE.

Carmen z Karpentné

dne 06.04.2018

Naše jediná holčička z vrhu C - Carmen z Karpentné - bude mít štěňátka, podívejte se ZDE, jak jí to sluší.

Medailonky vrhu K

dne 06.04.2018

Dnes jsme pro Vás připravili medailonky všech štěňátek vrhu K.

Štěňátka se rozutekla do světa

dne 28.03.2018

Všechna štěňátka z vrhu K se rozjela do svých nových domovů a podle prvních zpráv se všichni mají skvěle a přechod do nových rodin zvládli bez problémů... Přejeme všem hodně lásky a radosti a šťastný dlouhý život a dělejte svým páníčkům jen samou radost!!

Skvělá zpráva!

dne 08.03.2018

Milí přátelé,
děkujeme všem návštěvníkům našich stránek za Váš zájem o naši psí rodinku... Moc si vážíme toho, že si v dnešní uspěchané době najdete čas na návštěvu našich stránek a že Vás zajímá, co se u nás stalo nového a jak se daří našim psím kamarádům...
Velmi často se nás ptáte, jestli plánujeme další miminka... Pokud vše dobře dopadne, tak další miminka u nás na Karpentné by se měla narodit v první polovině dubna 2018...

Jarní nálož nových fotek

dne 08.03.2018

Dnes jsme pro Vás doplnili spoustu nových fotek našich štěňátek vrhu K a také se s Vámi chceme podělit o poslední výstavní úspěchy naší bandy - podívejte se na naše historky.

Přijeďte se na Vaše nové štěňátko podívat

dne 20.02.2018

Pro naše miminka z Vrhu K hledáme nové rodinky, které je budou zahrnovat láskou... Pokud máte vážný zájem o naše štěňátko, tak nás, po předchozí domluvě vhodného termínu, můžete navštívit a seznámit se s naší psí rodinkou a podívat se, jak to u nás na Karpentné chodí... Jestliže máte zájem o naše štěňátko, kontaktujte nás ZDE.

Šampion Direct

dne 20.02.2018

Náš zlatý plyšáček Direct vyhrává jednu výstavu za druhou a my jsme pro Vás doplnili všechny jeho tituly. Pokud máte zájem o krytí Directem, kontaktujte nás ZDE.

Interšampion Lord!

dne 09.02.2018

Našemu Lordíkovi přišla dnes poště z Mezinárodní kynologické organizace FCI a náš Lordík je Interšampion C.I.B.!!! Máme neskutečnou radost, Lordík je první člen naší psí rodinky, kterému se podařilo získat toto prestižní mezinárodní ocenění!!!

Dnes slaví své první narozeniny naše Ivuchka a její sourozenci z vrhu I...

dne 02.02.2018

Přejeme všem všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a ať dělají radost svým rodinám...

Z Ivuschky nám vyrostla malá slečna, která vybojovala mnoho krásných úspěchů na výstavních molech a je čekatelem Junior šampióna Polska a České republiky, na klubových výstavách získala tituly BIS Puppy a BIS Junior a je naší velkou nadějí do budoucna... Má fantastickou povahu, je to roztomilý andělíček s rohama, který má neustále dobrou náladu a vymýšlí samé lumpárny...

Na Karpentné máme další dva šampióny!!!

dne 02.02.2018

Náš zlatý plyšáček Direct a Hanička splnili všechny podmínky pro udělení titulu CHAMPION POLAND!!!

 

dne 02.02.2018

Dnes jsme pro Vás doplnili všechny výstavní úspěchy, které jsme v poslední době absolvovali. Podívejte se na ně v sekci historky.

Máme nová štěňátka!!

dne 29.01.2018

Hurááá, narodila se nám nová štěňátka. Podívejte se, jak se daří našemu Vrhu K

Smutné ohlédnutí

dne 15.01.2018

V srpnu nás navždy opustila naše první goldenka Jessica. Moc nám všem chybíš...

Další šampion z Karpentné!

dne 15.01.2018

Darcy z Karpentné ( Vet. CH CZ, SK, PL April z Karpentné x JCH CZ, CH SK, CZ, Daily Rays Dream Marker) splnil všechny podmínky a je Šampion krásy Slovenska a Šampion práce Slovenska!!!!
Máme neskutečnou radost a posíláme obrovskou gratulaci na Slovensko Darcymu i jeho majitelům Manželům Monice a Vladovi Holickým, kteří se Darcymu věnují s obrovskou láskou a péčí.
Darcy je nádherný zdravý chovný pes s vynikajícími pracovními vlohami. Už ve dvou letech měl úspěšně absolvovány všechny druhy pracovních zkoušek (podzimní, barvářské, vodní, všestranné) a stal se univerzálním loveckým psem.
Darcy je šťastný pejsek, který je obklopený milující rodinou a to je pro mne jako pro chovatele ten nejlepší pocit!!!

Vrh K je na cestě

dne 10.01.2018

Budeme mít štěňátka!!! Na začátku února na Karpentné očekáváme nová štěňátka... Rodiči očekávaného vrhu jsou Lordík a Debie, jedná se opakované spojení, stejná rodiče má i naše Hanička - Hannah z Karpentné. Přepokládáme narození štěňátek smetanové a lehce nazlátlé barvy s vyrovnanou povahou a krásným exteriérem...

Pokud máte zájem o štěňátko z tohoto spojení, tak nás prosím kontaktujte ZDE.
Rodokmen očekávaných štěňátek

Nové historky

dne 10.01.2018

Doplnili jsme pro Vás několik historek z roku 2017, podívejte se na ně!

Velká zimní aktualizace

dne 06.12.2017

Po delší době jsme aktualizovali naše stránky a máte se na co těšít!
Přidali jsme pro Vás nový příběh z poslední velké výstavy do sekce historky.
Pro zájemce o krytí naším Lordem jsme přidali nové fotky a informace.
Všem našim psům jsme aktualizovali rodokmeny!

Halda nových příběhů...

dne 27.06.2017

Dnes Vám přinášíme další várku historek, o které se s Vámi chceme podělit!

Nová štěňátka dorazila na Karpentnou!

dne 16.06.2017

S velkou radostí Vám představujeme nový Vrh J. Zatím máme k dispozici chlapečky i holčičky, takže neváhejte a rovnou si své vytoužené štěňátko rezervujte

Nové příběhy Directa a naší smečky

dne 10.3.2017

Dnes Vám přinášímé nové historky a také jsme doplnili výstavní úspěchy Directa.

Všechna štěňátka už mají nové páníčky

dne 10.3.2017

Všechna štěňátka z vrhu I už jsou rezervována a jejich nové rodinky se na ně moc těší...
Ale nezoufejte, pokud máte zájem o štěňátko z Karpentné, tak si můžete zarezervovat štěňátko z dalšího vrhu, který plánujeme teď na jaře - JCH CZ, PL Direct Hit Iz Doliny Solnca x Ellie z Karpentné.

Na Karpentné máme dalšího Šampióna!!

dne 16.2.2017

Skvělá zpráva! Naše April se zařadila mezi Šampiony z Karpentné.

Dva týdny plné radosti

dne 16.2.2017

Naše miminka z vrhu I rostou jako z vody, všechna už překročila váhu 1000g...podívejte se, jak se vrhu I daří.
Máme ještě volné kluky i holčičky, hledáme pro ně láskyplné domovy....

Informace pro zájemce o štěňátka

dne 13.2.2017

Štěňátka rostou jako z vody a Vy máte možnost si svého nového miláčka u nás rezervovat.
Podívejte se, jak se našim štěňátkům daří. Pokud máte zájem o rezervaci štěňátka, podívejte se na informace pro zájemce o štěňátka

Huráááá, narodily se nám štěňátka!!

dne 2.2.2017

Jaro přišlo na Karpentnou o měsíc dříve a přineslo nám spoustu radosti. Podívejte se, jak se našim novým štěňátkům daří.

Vrh I je na cestě

dne 20.1.2017

Máme velikánskou radost!!! Utrazvukové vyšetření potvrdilo, že Debie je březí a v únoru by se na Karpentné měla narodit štěňátka!!!! Jedná se o první vrh našeho úspěšného ruského plyšového medvídka Directa a zkušené maminky Debie...očekáváme narození štěňátek se zlatým i světlým kožíškem s typickou goldenní povahou a výborným exteriérem....přijímáme rezervace na štěňátka....
Rodokmen očekávaných štěňátek

Nový rok a nové příběhy

dne 15.1.2017

Z Directa je již velký kluk a vyrostl z něj šampion. Podívejte se na Directovy úspěchy.
Doplnili jsme také nové historky.

Jessi slaví narozeniny

dne 19.12.2016

Naše veteránka, zakladatelka naší goldenní smečky z Karpentné - Jessica - Jarve z Vlčích luk oslavila své 11 narozeniny....
Jsme moc šťastní, že je zdravá, její temperament je obdivuhodný a její roky na ní nejsou vůbec znát....... je ve skvělé kondici, mám velikou radost, že si užívá života, i když někdy mne její kousky přivádí k šílenství....pravidelně upravuje počet našich slepic, její lovecké umění je obdivuhodné.... a energii by pořád ještě mohla rozdávat.... pevně věříme, že i nadále bude veselá a zdravá a bude s námi ještě spoustu let...

Smečka z Karpentné se nikdy nenudí

dne 10.8.2016

Přinášíme Vám květnové a červnové zážitky naší psí smečky, sekce historky už na Vás čeká!

Letní aktualizace informací

dne 13.7.2016

Dnes jsme pro Vás připravili několik historek a také jsme přidali spoustu fotek a informací o našem Lordíkovi.

Engelis z Karpentné

dne 6.5.2016

Mám velikou radost, naše malá slečna Engelis z Karpentné ( April z Karpentné x CH Nenuoramos Lord Wizard) absolvovala rtg vyšetření s vynikajícími výsledky:
DKK: 0/0
DLK:A/A
Posuzovatel: MVDr. Šebek
Gratuluji majitelům Lenka Čapková a Lukáš Owczarzy a děkuji jim za péči a lásku, kterou naší malé princezně věnují...

Krásné zakončení dubna

dne 29.4.2016

Máme velikou radost, všechna štěňátka již mají své budoucí majitele, mají se čile k světu a čím jsou starší, tím více zlobí. Podívejte se na nové fotky na stránce vrhu CH.
Také jsme pro Vás připravili nové historky.

Už jenom jedno!!

dne 25.4.2016

Pozor, všichni zájemci o krásná štěňátka s perfektním rodokmenem, máme posledního volného chlapečka z vrhu CH!!

Poslední volná štěňátka

dne 24.4.2016

Štěňátka každým dnem sílí a vyrůstají z nich nádherní pejsci a fenky. Většina už jich je rezervovaných, zbývají poslední 2 volná štěňátka. Podívejte se na ně na stránce vrhu CH.

Štěňátka rostou jako z vody..

dne 11.4.2016

Na Karpentné začíná jaro a štěňátka rostou a nabírají síly. Podívejte se na nové fotky vrhu CH.

Velký pátek jsme na Karpentné oslavili symbolicky - přivítali jsme na svět nový život....

dne 25.3.2016

Tak jsme se konečně dočkali. Dnes se Debie a Lordíkovi se narodilo 8 nádherných miminek - 2 malé princezny a 6 statečných princů. Porod proběhl naprosto bez problémů, miminka se narodila veliká - porodní váhy mají 550-590g, celý vrh je krásně vyrovnaný...
Debie se o svá novorozená miminka vzorně stará a všechna miminka jsou v pořádku a mají se čile k světu.... Přijímáme rezervace na štěňátka, více informací nastránce vrhu CH.

Seznamte se s Hannah

dne 17.3.2016

Dovolujeme si Vám představit novou členku naší výstavní rodiny Hannah.

Začátek roku 2016 plný výstav

dne 17.3.2016

Za poslední 2 měsíce jsme navštívili několik výstav a na všech naše výstavní partička zazářila.
Podívejte se na jejich výkony v sekci historky.

BUDEME MÍT ŠTĚŇÁTKA !!!!

dne 15.3.2016

Pokud vše dobře dopadne tak se Lordíkovi a Debie narodí kolem 24. března štěňátka...už se na ně moc těšíme....
Přijímáme rezervace na štěňátka

Náš Lordík je naše zlatíčko, krásný pes s fantastickou povahou...

dne 15.3.2016

Aktualizace Debie a Ellie

dne 3.3.2016

Dnes jsme pro Vás přidali fotky z výstav našich holčiček Ellie a Debie.

Directův první sníh

dne 27.1.2016

Na Karpentné nám konečně napadl sníh a náš malý Direct se ho nemohl nabažit.

Leden na Karpentné

dne 19.1.2016

Po delší odmlce Vám přinášíme nové historky a výstavní úspěchy Lorda a Directa.

Lordova štěňátka a Directovy úspěchy..

dne 25.11.2015

Dnes jsme vytvořili novou rubriku pro štěňátka našich psů. Podívejte se na štěňátka po našich psech.
Náš malý Direct má obrovské výstavní nadání... podívejte se, jak se Directovi Dařilo.

Listopad plný novinek

dne 18.11.2015

Dnes Vám přinášíme novou várku historek.
Přidali jsme nové fotky z Lordových výstav.
Také jsme přidali nový příspěvek do sekce O nás.

Lovec Direct

dne 8.11.2015

Náš malý Direct má vynikající lovecké vlohy....podívejte se, jak Directovi jdou aporty.

Představujeme Vám našeho nového chlapečka...

dne 5.11.2015

Dovolujeme si Vám představit nášeho nového pejska Directa.
Dále jsme pro Vás přidali další historky a přidali jsme nové fotky k vrhu G
Všechna naše štěňátka dělají radost páníčkům ve svých nových domovech. Další vrhy plánujeme v roce 2016.

Naši pejsci pomáhají nevidomým

dne 1.10.2015

Navázali jsme spolupráci se Střediskem výcviku vodící psů v Praze: podívejte se do historek.

Zahradní úpravy na Karpentné

dne 30.9.2015

Podívejte se, jak to vypadá, když se skupina štěňátek vydá ven. Více v sekci historky

Další fotky štěňátek..

dne 15.9.2015

Přinášíme Vám nové fotky vrhu G a také fotky všech štěňátek

Novinky z Karpentné..

dne 6.9.2015

Máme obrovskou radost, náš Lordík splnil podmínky pro udělení titulu Šampión krásy Polska!!!!!
Dále pro Vás máme nové fotky vrhu G a vrhu H.

Rošťáci z vrhu G

dne 29.8.2015

Přidali jsme nové fotky vrhu G.

Nové fotky štěňátek

dne 21.8.2015

Přidali jsme nové fotky a jména štěňátek z vrhu G.
Dále jsme pro Vás připravili fotky Debie a máme jména pro vrh H.
Máme pro Vás nové historky.

Hledáme nové rodiny pro naše štěňátka

dne 18.8.2015

Pokud máte zájem o naše štěňátko, kontaktujte nás prosím...
Přidali jsme nové fotky štěňátek z vrhu G a z vrhu H.

Další a další štěňátka!!

dne 16.8.2015

Jeden vrh je málo a proto máme pro Vás další várku štěňátek, podívejte se na náš nový vrh H.

Štěňátka jsou na světě!!

dne 11.8.2015

Máme obrovskou radost, že Vám můžeme představit nová štěňátka. Podívejte se na náš nový vrh G.

Na Karpentné je opět živo!!

dne 8.8.2015

Představujeme Vám nejmladší princeznu naší smečky, Ellie z Karpentné.
Každým dnem očekáváme narození nových štěňátek, podívejte se na nastávající maminku April.
Přidali jsme nové historky z života na Karpentné.
Přidali jsme nové fotky Lorda.

Další miminka jsou na cestě

dne 24.7.2015

Náš Lordík se velmi snažil a naše mladá slečna Debie očekává své první štěňátka.

Dále jsme pro Vás doplnili nové historky a fotky.

Aprilka a Lordík budou mít miminka

dne 10.7.2015

Aprilka a Lordík budou mít miminka...Pokud vše dobře dopadne, tak by se měla štěňátka narodit začátkem srpna.....jedná se o opakované spojení a očekáváme narození štěňátek se světlými kožíšky i s lehce zlatými... Pokud máte zájem o naše štěňátko, kontaktujte nás.

Nové zážitky z výstav

dne 28.5.2015

Přidali jsme nové výstavní úspěchy a fotky našeho Lorda a také pro Vás máme nové historky

Plánujeme nová štěňátka..

dne 28.5.2015

Plánujeme nová štěňátka, pokud vše dobře dopadne, tak bychom se nových štěňátek mohli dočkat začátkem srpna. Více informací ZDE Pokud máte zájem o naše štěňátko, kontaktujte nás prosím.

Lednové zážitky na Karpentné

dne 15.1.2015

Máme pro Vás nové fotky našich štěňátek, podívejte se na vrh E a na vrh F.
Na výstavě v Nitře jsme si to moc užili, podívejte se na naše historky.
Z Lordíka nám vyrostl krásný kluk a opět bodoval na výstavě.

Nový rok a nové informace

dne 5.1.2015

Dnes jsme pro Vás připravili velké množství nových fotek a přiběhů, podívejte se na naše historky, dále pak máme nové fotky z vrhu E a z vrhu F.

Přejeme všem krásné a spokojené Vánoční svátky strávené v klidu a v pohodě mezi svými nejbližšími...

dne 24.12.2014

Lordík a Aprilka se svými dětmi - spokojená rodinka pod Vánočním stromečkem

Máme nová štěňátka!!

dne 14.12.2014

Dnes je na Karpentné velký DEN - Náš Lordík slaví 2. narozeniny a zároveň se stal poprvé tatínkem
Aprilce a Lordíkovi se narodilo 7 nádherných miminek - 5 holčiček a 2 kluci, podívejte se na ně na stránce vrhu E.
Všechna miminka jsou v pořádku, mají přes půl kila a mají se čile k světu...
Pokud máte zájem o naše štěňátko, kontaktujte nás prosím...

Výstavní víkend v Nitře

dne 29.11.2014

Tento víkend jsme strávili na výstavě v Nitře, podívejte se, jak se nám dařilo, v sekci historky.

Máme další chovnou fenu

dne 23.11.2014

Naše Debie dnes úspěšně složila zkoušky OVVR a tím splnila poslední podmínky pro uchovnění....
Máme velkou radost.... Podívejte se na fotky ze zkoušek.

Další štěňátka jsou na cestě!

dne 23.11.2014

Budeme mít štěňátka!!

dne 10.11.2014

Více informací se dozvíte v sekci štěňata.

Radostné zprávy

dne 29.10.2014

Dnes k nám dorazila dlouho očekávaná obálka a v ní skvělá zpráva...Naše Debie má skvělé výsledky rentgenového vyšetření kloubů:
DKK 0/0
DLK 0/0
Lepší už to být nemůže a my máme obrovskou radost

Skvělá zpráva dorazila i ze Slovenska, Darcy z Karpentné absolvoval rentgenové vyšetření kloubů a výsledky jsou výborné:
DKK B/A
DLK 0/0
Z malého štěňátka vyrostl nádherný pes, který je neuvěřitelně šikovný na práci v lese...Gratulujeme majitelům, manželům Holickým do Bratislavy a děkujeme jim za jejich skvělou péči o naše "miminko"

Výstavní úspěchy

dne 11.10.2014

Dnes Vám přinášíme příběhy z výstavních cest s naší výstavní partou. Podívejte se do sekce historky.

Narozeniny

dne 10.9.2014

dnes slaví své první narozeniny naše miminka z vrhu C a D - Carmen,Crispy, Coudy, Debie, Dusty, Danjou, Darcy, Diana, Dave
Všichni vyrostli do krásy a dělají radost svým rodinám....Přejeme všem hodně zdraví, lásky a ať dělají svým páníčkům jen samou radost...