Vrh R

Robie, Rocky, Roy, Rita, Rosemary

Rita

ZADANÁ

Roztomilá princezna, hodně podobná své krásné mamince. Je mazlivá a hodná, ale má ráda dobrodružství a s nadšením se zapojí do všech hrátek naší psí rodinky...

Rosemary

VOLNÁ

Naše Růženka je sladké stvoření, milá něžná, pravá princezna a andělským výrazem. Má velmi krásně modelované tělíčko a roste nám do krásy... Je to odvážné děvče s velkým srdcem. Máme z ní velkou radost.

Rocky

VOLNÝ

Rocky je srdcař, má srdce plné radosti a lásky a je přesvědčený, že je stvořen proto, aby přinášel radost... A o to se neustále snaží. Je to roztomilý princ se silnou kostrou, nádherným výrazem a krásně modelovanou hlavičkou.

Roy

VOLNÝ

Malý Roy je nádherný pejsek se silnou kostrou a nádherně modelovanou hlavičkou, je hodně podobný svému úspěšnému tatínkovi Lordíkovi a my věříme, že z něj vyroste stejný krasavec jako je tatínek... Je to mazlík s klidnou vyrovnanou povahou, velmi chytrý, neustále vymýšlí nové a nové hry a ostatní se k němu rádi přidají...

Robie

VOLNÝ

Roztomilý klučík, kámoš do nepohody, pro dny všední i sváteční... Neustále veselý a radostný, pořád vrtí ocáskem a všechno ho zajímá. Miluje hru a dobrodružství a nezkazí žádnou legraci..

07.06.2019

Léto je u nás letos nezvykle plodné a tak jsme k naší velké radosti 7. června přivítali na svět další štěňátka - mamince Debie a tatínkovi Lordíkovi se narodilo 5 krásných štěňátek - 2 roztomilé princezny a 3 silní princové.
Holčičky se jmenují Rita a Rosemary a chlapečci Robie, Rocky a Roy. Jedná se o opakované spojení a ze zkušenosti víme, že Lord a Debie mají moc krásná a zdravá miminka s výborným retrievřím charakterem.
Debie zvládla porod fantasticky a naprosto bez problémů, miminka měla porodní váhy 480-560g. A miminka obsadila mléčný bar a první dny měla jen jedinou starost - jídlo a spánek.. Debie jako zkušená maminka se o své děti vzorně stará a malí rostou jako z vody....
Máme z nich velkou radost, jsou moc hodní a takoví slušňáci a vzorňáci ( stejně jako tatínek Lordík, to je takový psí Mirek Dušín) a rostou do krásy... Už mají pět týdnů a začínají poznávat nástrahy venkovního světa a naši zahradu. Velkým vzorem jim jsou Priam, Perseus a Princess, kteří je učí všem špatnostem a snaží se zkazit jejich dokonalé charaktery a naučit je všechny lumpárny..